Június 21-én 17 órai kezdettel, Toldy-Schedel Emil főigazgató úr vezetésével bejártuk a megújult kórházkertet, aki kis színeseket, helytörténeti érdekességeket mesélt a közönségnek.
18 órától Timkó Eszter színművésznő főszereplésével zenés irodalmi estet tekintettünk meg Assisi Szent Ferenc emlékének jegyében.
A programot borkóstolás, a kórház konyhájában készült pogácsa, a saját, magas minőségű, levendulából készült termékeink és a Szent Anna Alapítvány kegytárgyai színesítették, vendégeink pedig sok tapssal, gratulációval és arcukon mosollyal köszönték meg az estet.
Aki pedig nem tudott jönni, ne bánkódjon, mert a kert fog még mesélni nekünk.



