Nyitólap  Aktualitások  Betegellátás a járvány idején és előjegyzés ...

Betegellátás a járvány idején és előjegyzés későbbi időpontra

„Nagyon vigyázzatok – az életetek függ tőle!”

MTörv 4,15

Kedves Betegeink!

A koronavírus-járvány megfékezése érdekében az egészségügyi ellátórendszer működése miniszteri utasításra átalakult. A különösen veszélyeztetett egészségügyi dolgozók védelme és az erőforrások súlyos járványhelyzetre felkészítése a tervezhető és halasztható vizsgálatok és kezelések átütemezését igényelte. Emiatt jelenleg kórházunk fekvőbeteg- és járóbeteg-ellátásban egyaránt csak sürgős, halaszthatatlan esetek ellátását végezheti, de mi minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy Önökkel a kapcsolatot ne veszítsük el.

Nem feledkeztünk meg Önökről, Önök továbbra is a mi betegeink, csak most távol vannak. Szeretnénk tudni Önökről és szeretnénk előre felkészülni arra, amikor az Önök ellátása a normál rend szerint újraindulhat.

Ehhez kérjük, jelezzék felénk most, ha nem sürgős kardiológiai vagy diabetológiai járóbeteg ellátásra lenne szükségük, ha neuropathia rendelésre jönnének, ha állapotuk szívbetegség miatti tervezhető fekvő vagy nappali kórházi rehabilitációt igényel. Telefonon vagy email-ben várjuk megkeresésüket, ebben adataikra, elérhetőségükre és az ellátási szükség (pl. kardiológiai kivizsgálás) megadására van szükségünk. Munkatársaink az alábbi elérhetőségeken gyűjtik az igényeket:

telefon: 1 392 8211; email: betegfelvetel@szentferenckorhaz.hu

és amint a járványügyi szabályozás megengedi számunkra, azonnal hívjuk Önöket és a lehető leghamarabb megkezdjük ellátásukat.

Addig kérjük, maradjanak otthon, vigyázzanak Magukra és ránk, hogy újra mi is vigyázhassunk majd Önökre. Ez alatt az idő alatt pedig, a jelen rendkívüli helyzetben az alábbi szolgáltatást kínáljuk Önöknek:

Telefonos konzultáció-lehetőség KARDIOLÓGIA: H-Sz-P 15 - 16 között. 06 30/942 6902 (normál hívásdíj)

Skype-telefonos konzultáció lehetősége KARDIOLÓGIA: SZ-CS-P: 10-12 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Skype-telefonos konzultáció lehetősége DIABETOLÓGIA: KEDD: 10-12 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Skype-telefonos konzultáció lehetősége DIETETIKA: KEDD: 12-14 óra között, hívandó skype- partner: orvosiskype@gmail.com

Telefonos, illetve skype-konzultáció lehetősége PSZICHOLÓGIA: megbeszélés szerint, bejelentkezés: 06 30 420 8786, 06 30 454 0593

Skype-telefonos tanácsadás lehetősége OTTHONÁPOLÁS témakörben: CSÜTÖRTÖK: 12-14 ÓRA KÖZÖTT; hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Gyógytornáink elérhetősége: https://www.facebook.com/Budapesti-Szent-Ferenc-K%C3%B3rh%C3%A1z-hivatalos-oldala-100749674900682/?modal=admin_todo_tour

A mielőbbi találkozás reményében,

a Budapesti Szent Ferenc Kórház munkatársai