Nyitólap

1021 Budapest, Széher út 73. Telefon: 06-1 / 392-8200

Kórházunkról
Betegellátás
Programok
Mentsünk életet!
Galéria
Támogatás
Állásajánlatok
Elérhetőségek
Webshop
Szent Ferenc játszótér

Gyógynövénykert

 Nyitólap  Állásajánlatok  Kardiológiai szakasszisztens
Betűméret-növelés →

Kardiológiai szakasszisztens

Osztály/részleg: Kardiológiai ambulancia

Város: Budapest 02. ker.

Foglalkoztatás formája: Teljes munkaidő

Munkarend:két műszak, túlórára kötelezhető

Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű

Elvárt végzettség: kardiológiai asszisztens/szakasszisztens

Pályázati felhívás bővebb ismertetése:
A festői természeti környezetben fekvő, megújult Budapesti Szent Ferenc Kórház (1021
Budapest, Széher út 73.) kardiológiai ambulanciájára és újonnan működtető szakrendelőjébe
munkatársakat keresünk kardiológiai asszisztens munkakörbe. A leendő munkatársainkat
színvonalas munkakörülmények, modern felszereltség és szakmailag felkészült csapat várja.
Kórházunk az egészségügyi jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény hatálya alá tartozik,
ugyanakkor egyházi fenntartásban működő kórházként a dolgozók csak saját intézményen
belül vezényelhetők.

Új dolgozónk feladatai közé tartozik:
- Előkészítés és segédkezés kardiológiai alap és speciális vizsgálatokhoz és
beavatkozásokhoz, többek között: nyugalmi EKG-k készítése, 24 órás Holter és ABPM
monitorok felhelyezése, levétele, kiolvasása, előkészítése orvosi kiértékelésre,
terheléses EKG és Tilt table test vizsgálatoknál asszisztálás, gépek előkészítése
- Betegellátással összefüggő adminisztrációs feladatok
- Számítógépes rendszerben előjegyzés, adatok rögzítése, telefonos kapcsolattartás a
betegekkel
- Az ambulancián felmerülő asszisztensi feladatok elvégzése, betegkoordináció
Pályázati feltételek:
• szakirányú szakképesítés (kardiológiai és angiológiai asszisztens/szakasszisztens)
• magyar állampolgárság vagy Magyarországon akkreditált végzettség, büntetlen előélet
• egészségügyi alkalmasság,
• egészségügyi, számítógépes rendszer alkalmazása
• érvényes működési nyilvántartási kártya, érvényes MESZK tagság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- a pályázó részletes szakmai önéletrajza,
- három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, (kedvező elbírálás esetén)
- iskolai és szakmai végzettséget igazoló okiratok másolata.
- nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak - a pályázati
eljárással összefüggésben szükséges - kezeléséhez hozzájárul.
- érvényes működési nyilvántartási kártya, MESZK kártya

Elvárások:
- empatikus magatartás,
- erkölcsi normák betartása,
- a keresztényi értékek és az intézmény szellemiségének tiszteletben tartása

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítása az Eszjtv. alapján történik, illetve az egyes egészségügyi dolgozók
és egészségügyben dolgozók illetmény- vagy bérnövelésének, valamint az ahhoz kapcsolódó
támogatás igénybevételének részletes szabályairól szóló 256/2013. (VII. 5.) Korm. rendelet
bértábla szerint, a kiegészítő juttatások tekintetében az intézmény belső rendelkezései az
irányadóak.

+ Juttatások:
- nővérlakás/szállás lehetősége foglaltságtól függően
- térítésmentes üdülési lehetőség a dolgozó és közvetlen hozzátartozói részére
- kedvezményes üdülési lehetőség gyermekeseknek (Balaton)
- kedvező étkezési lehetőség
- a vizsgálatokban való jártasság további kiegészítő juttatások megalapozója lehet

Szükséges tapasztalat:
- minimum 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló profilú területen
- előny: angol nyelvtudás

Szükséges végzettség:
- szakirányú középfokú

Szükséges nyelvtudás:
- Alapvetően nem igényel nyelvtudást, de az angol nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budapest 02. kerület

Jelentkezés módja: emailen: kardfonover1@szentferenckorhaz.hu

Aktualitások
2024
ÁPR
22
"Mentsünk együtt életet!" Újabb száz életmentő készülék országszerte a Budapesti Szent Ferenc Kórház országos programjában

2024
MÁR
14
Otthonápolási ismeretek, lakossági oktatás

2024
MÁR
08
Hamarosan megújuló kórházi büfénkbe eladó munkatársat keresünk

1021 Budapest, Széher út 73. telefon: (1) 392 8200
Adatkezelés és adatvédelem Kapcsolat Impresszum